
Het derde en laatste deel van de blogs die gaan over mijn zelfgeschoten filmpjes door de jaren heen.
Dit blog gaat over van alles en nog wat. Over clubjes, over feestdagen, over wandelingen en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Ik plaats de filmpjes op jaar. Op het eind van dit blog nog enige verzamelfilmpjes.
2008
Maart 2008 maakten Francien en ik, samen met Lenie en Johan en Elion en Annie een wandeling waar we óók het middelpunt van Nederland aandeden.
2009
2010
2011
Januari 2011 gingen Francien en ik, zoals bijna ieder jaar, naar de ‘Ien Dales lezing’, daar werd tijdens die activiteit de ‘Ien Dales prijs’ uirgereikt aan Clem Bongers.
2013
2016
2017
2018
2019
Een filmpje van een dagopvang van Sterker sociaal werk. Voor sterker deed en doe ik vrijwilligerswerk. Ik laat door mijzelf gemaakt presentaties zien over allerlei onderwerpen. Dit was een groep licht dementerenden mensen die gezellig meezongen met meezingliedjes.
2020
2021
2022
Aan het einde van dit ‘filmpjes’ blog een paar bijzondere onderwerpen. Sinds 2005 wordt in café Saarein in de Jordaan de ‘Meezing’ georganiseerd. Door Irene Hemelaar en caf;e Saarein georganiseerd en iedere tweede zondag van de maand is het raak. De naam zegt het al… het gaat om meezingen met bekende Meezingliedjes.
Vanaf zo ongeveer 2009 ben ik een redelijk vaste gast van dit meezingfestijn en in de loop der jaren heb ik van allerlei liedjes een filmpje gemaakt.
Hierbij een tweetal filmpjes:
Irene Hemelaar heeft een website die ik hier graag wil opnemen:
https://www.heavenlycreature.nl/
Tijdens mijn vrijwilligerswerk voor de Indische dagopvang heb ik een paar filmpjes opgenomen met krontjongmuziek.
In 2021 kreeg ik voor mijn verjaardag een ‘scouting camera’. Dat is een camera die zelf gaat filmen als er beweging in beeld komt. Daarmee heb ik al vele leuke filmpjes gemaakt vooral over dieren die hier in de direkte omgeving voor die camera veschijnen, vossen, een das, marter en vele vogels.
Dit blog beëindig ik met een paar filmpjes die gemaakt zijn met de ‘scouting camera’.